Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Слово директора

Дата: 17 жовтня 2022 о 12:54, Оновлено 24 жовтня 2023 о 20:57

Комунальний заклад позашкільної освіти «Ічнянський Будинок дитячої та юнацької творчості» Ічнянської міської ради є комплексним закладом позашкільної освіти створеним в жовтні 2008 року.

Головною метою педагогічної діяльності керівників гуртків нашого закладу є створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості, виховання патріота, лідера, новатора, здатного успішно вирішувати життєві проблеми.

Системним напрямом роботи закладу є соціальна адаптація вихованців та підтримка обдарованих дітей. Кожна дитина має свій особливий талант, своє обдарування – хтось малює, вишиває, співає, танцює, створює мистецькі та дизайнерські роботи, дехто любить конструювати, видумувати, моделювати тощо. Завдання керівників гуртків КЗПО «Ічнянський Будинок дитячої та юнацької творчості» Ічнянської МР – роздивитися ці таланти та допомогти дитині їх розкрити, дати впевненість вихованцю як у собі, так і у його майбутньому.

Освітня діяльність ведеться у 16 гуртках, що налічує 35 груп, де навчається 525 дітей, які можуть займатися улюбленою справою та розвивати свої творчі здібності.

Пріоритетними напрямками роботи КЗПО «Ічнянський Будинок дитячої та юнацької творчості»  як комплексного закладу позашкільної освіти є:

• Художньо – естетичний
  • Краєзнавчий
  • Соціально - реабілітаційний
  • Науково – технічний.

Заняття в гуртках проводяться не тільки на базі позашкільного закладу, а й у гімназії ім. Васильченка, гімназії №1, ліцеї №3, ліцей №4, Гмирянський ліцей, Гужівський ліцей.

Забезпечують освітній процес 12 кваліфікованих педагогічних працівників (із них 1 сумісник).

Протягом 2022 – 2023 навчального року педагогічні працівники і вихованці були активними учасниками обласних, міжобласних та всеукраїнських конкурсів.

Наші перемоги:

Обласні конкурси                      Міжобласні                Всеукраїнські

І м – 9                                            І м – 2                    І м - 6

ІІ м – 8                                                                          ІІ м - 4

ІІІ м – 11                                                                       ІІІ м – 2

Переможці – 18

Наші діти – неймовірні. Ми пишаємося їх участю і перемогами.

Хочеться вірити, що попри всілякі економічні і політичні негаразди, наш Будинок буде і надалі наповнений дитячими голосами, запальними танцями, запахом медової фарби і веселою нестримною енергією. Ми віримо, що наш Будинок стане більшим, просторішим, зможе приймати все нові і нові покоління наших талантів. В це вірять всі: і керівники гуртків, і діти, і батьки. А якщо дуже вірити то бажання обов’язково збудяться.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.